VIENINTELIS MIEGO SPA Šiaurės Europoje VIENINTELIS MIEGO SPA Šiaurės Europoje

VIENINTELIS MIEGO SPA Šiaurės Europoje

Grąžinkite savo kūnui ir sielai balansą, mėgaudamiesi unikaliu poilsiu, stebinančiais Miego SPA sprendimais viešbučio kambariuose bei inovatyviomis sveikatingumo procedūromis.

5* sveikatingumo SPA komplekso numeriuose rasite viską, ko reikia kokybiškam poilsiui užtikrinti: nuo išmanių lovų iki visus metus stulbinančio gamtos grožio pro langą. Būkite pasveikinti ten, kur prasideda sveiko miego ir harmoningo poilsio kelionė.

Druskinininkai_tit_about_1
Druskinininkai_tit_about_3
Druskinininkai_tit_about_2

Poilsio programos

Poilsio programa

Poilsio programa „Pamiršti stresą“

Iš miesto pabėgti į kurorto ramybę ir už savęs palikti chaotišką ritmą bei lekiančias mintis. Sustokite akimirkai – įkvėpkite, atsipalaiduokite ir palepinkite save giliu poilsiu. Nuolatinis tempas išsekina mus fiziškai ir psichologiškai – griūva visos sienos ir kasdienybė tampa jautresnė bei sunkesnė.

Peržiūrėti
Autorinis poilsio paketas

Autorinis poilsio paketas „Įsimylėti miegą“

Autorinis gilaus miego ritualas sukurtas remiantis Ievos Anskaitienės rekomendacijomis, sertifikuotos sveikatos mentorės, miego specialistės.

Peržiūrėti
Poilsio programa

Poilsio programa „5* pasimatymas“

Romantiškos ir atpalaiduojančios kurorto istorijos Mana Sleep & Spa – tai 5* pasimatymas pripildytas tikrojo poilsio, malonaus sulėtėjimo, kūnui ir mintims harmoniją gražinančių procedūrų bei naujų gastronominių patirčių.

Peržiūrėti
Rodyti daugiau
Druskininkai_tit_prog_fullscreen
Slinkti

Mūsų kambariai

(6)
Žiūrėti visus
Druskininkai_tit_restoranas_1

  Valgėme kelis kartus, ir abu maloniai nustebino. nuo sriubų, starterių, iki desertų, kokteilių - viskas kokybiška ir paruošta su meile  valgėme keturiese - visi išėjome pilnais pilvais ir su plačia šypsena veide! tikrai dar nekartą grįšime ir tuo labiau - rekomenduojame! ačiū

  Aušra S.

  Pusryčiai - išskirtinai nuostabūs. pasirinkimas didžiausias. gaila, kad ne viska paragavau! Čia diena prasideda Mimoza!

  Viltė D.

  Pusryčiai skanūs ir įvairūs, šviežios sultys ir taurė putojančio vyno…nuostabu :)

  Algirdas M.

  Tobula vieta pavalgyti Druskininkuose!  Jauki aplinka, malonus personalas ir maistas, vertas dėmesio!  Na ir aplodismentai Mango Margaritai!

  Sandra L.
Druskininkai_tit_restoranas_1

Restoranas SURR

Ryte pasitiks nuo pirmojo espresso puodelio, klasikinio Benedikto kiaušinio ir Mimozos dueto bei itin plataus ir spalvingo viso pusryčių asortimento, rūpinsis lėtai maloniomis popietėmis su desertu ir rafinuotomis skonių patirtimis užbaigiant dieną.

Rezervuoti staliuką Rezervuoti staliuką
Restoranas SURR
Naudojame slapukus lankytojų naršymui pagerinti.